čtvrtek 18. srpna 2022 Helena

Vyhledávání

Nalezené články: "PCR testy"

Varianta omikron v kraji dominuje. Laboratoře ji potvrdily u většiny vzorků

Koronavirová varianta omikron v Libereckém kraji dominuje, laboratoře ji prokázaly u většiny vzorků. Delta se v posledních dnech ukázala jen ve dvou případech. Ještě před dvěma týdny bylo omikronu zhruba 40 procent.

PŘEHLEDNĚ: Jaká opatření se mění od pondělí? Vláda chce zamezit šíření omikronu

Kvůli stoupajícímu počtu nakažených covidem-19 nařídila vláda od pondělí 17. ledna nová opatření, která mají udržet situaci pod kontrolou. Jejich přehled vám přináší Drbna v tomto článku.

Nemocnice budou od února zpracovávat denně o třetinu koronavirových testů více

Nemocnice v Liberci, České Lípě a Jilemnici zvýší od února kapacitu pro zpracování koronavirových testů více než o třetinu na 3400 testů denně. Nemocnicím pomohou nové přístroje za miliony korun, které nakoupí díky evropským dotacím.

Kraj chce zvýšit kapacity PCR testování. Bude žádat o dotaci na další přístroje

Liberecký kraj chce zvýšit kapacity PCR testování, aktuálně se na test čeká zhruba dva dny. Od poloviny ledna by se mělo v Liberci na klinice v libereckém Klášteru otevřít nové odběrové místo. Přesto kraj hodlá požádat o dotace na pořízení dalších...

Velká testovací místa v Libereckém kraji zůstanou o Vánocích zavřená

Velká testovací místa provozovaná páteřními nemocnicemi v Libereckém kraji budou o Vánocích i na přelomu roku zavřená. Mimo provoz budou také očkovací centra a v provozu nebude ani krajská registrační telefonní linka. V současné době se na PCR test...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "PCR testy"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "PCR testy"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.