sobota 18. ledna 2020 Vladislav

Vyhledávání

Nalezené články: "Pivní bar Azyl"

TIPY NA VÍKEND: Koncert Lucie, chilli fest i festival společenských her

Druhý listopadový víkend nabízí celou řadu nejrůznějších akcí. Liberecká Drbna přináší přehled těch, které nejvíc zaujaly redakci.

Stovky druhů piv, otevřeno každý den a nekonvenční atmoška. Takovej byl, je a bude Azyl

Kdo by neznal Azyl. Pivní bar, do kterého se zatoulal alespoň jednou snad každej Liberečák. Azyl je v Liberci pojem. Tak trochu jiná hospoda. Specifická je nejen nabídkou piv, ale celkově dost osobitým zázemím i pořádáním jedinečných akcí.

V Azylu se v pátek  představí temní sousedé z polské Vratislavi

Koncert dvou polských a dvou českých kapel má v pátek na programu pivní bar Azyl. V rámci české mini šňůry se v Liberci představí Gunatanamo Party Program z Vratislavi a 71TONMAN ze stejného města. Poláky doplní v Liberci dobře známí Le Bain de Maid...

Pivaři pozor, na programu bude festiválek IPA piv

Liberecký Pivní bar Azyl dostojí svému jménu, v sobotu totiž pořádá festival hořkých, svrchně kvašených – takzvaných IPA piv. Na čepu bude během dne kolem třinácti druhů. Program začíná už v jedenáct dopoledne, bude to tedy velmi náročné. Součástí...

Angličtí skatepunkeři  Vanilla pod dorazí ve středu do Liberce

Středeční večer v libereckém klubu Azyl patří skatepunkerům Vanilla pod. Partu z anglického Kings Lynnu doprovodí dvě české kapely – Gattaca a Remek. Pro Vanilla pod je Azyl jednou ze dvou českých zastávek na jejich Euro tour.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Pivní bar Azyl"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Pivní bar Azyl"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.