Počasí dnes9 °C, zítra9 °C
Pátek 31. března 2023  |  Svátek má Kvido

Vyhledávání

Nalezené články: "buben"

Populární Valdštejnské slavnosti se po čtyřleté přestávce vrací do Frýdlantu

Letos v květnu se do Frýdlantu opět vrátí oblíbené Valdštejnské slavnosti. Město je pořádá každý lichý rok, avšak v roce 2021 je musela kvůli epidemii koronaviru vynechat, a tak se nyní uskuteční po čtyřleté pauze. A budou velkolepé plné hudby,...

Šance zvířatům funguje deset let. Výročí oslaví plesem

Před deseti lety vznikl spolek Šance zvířatům, který pomáhá týraným nebo odloženým a nechtěným zvířatům v útulcích. Kulaté výročí oslaví v sobotu 11. března charitativním plesem ve vratislavických Desítkách.

Ve Frýdlantu chtějí nové multifunkční centrum. Vzniknout má v bývalé mlékárně v centru města

Vedení Frýdlantu plánuje vybudovat nové multifunkční centrum s knihovnou. Vzniknout by mělo v chátrající budově mlékárny, která je v sousedství frýdlantské radnice. Město si už pro svůj záměr nechalo vypracovat studii.

E.ON Energy Globe zná vítěze. Nejlepším udržitelným projektem roku se stal start-up MYCO

Soutěž E.ON Energy Globe, prestižní tuzemské ocenění v oblasti ekologie a udržitelnosti, zná vítěze letošního 14. ročníku. Nejlepším tuzemským ekologickým a udržitelným projektem roku se stal kyjovský start-up MYCO, který se zaměřuje na výrobu...

Nebubnujte, přikázal soud fotbalovým fanouškům ve Studenci. Řeší spor se sousedem

Spor studeneckých fotbalistů a rodiny z domu sousedícího s tamním hřištěm došel až k soudu. Rodině vadí hluk při zápasech, především bubnování. Soud nyní nepravomocně rozhodl, že fanoušci se při fandění musí obejít bez bubnu.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "buben"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "buben"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.