čtvrtek 2. dubna 2020 Erika

Vyhledávání

Nalezené články: "exředitel"

Osvobozený Luděk Nečesaný skončil v nemocnici. Chce mít čas na osobní věcí

Včera osvobodil soud exředitele Krajské nemocnice v Liberci Luďka Nečesaného. Ten v posledních měsících zastával v nemocnici funkci náměstka. Na konci června ale skončil. Chce se údajně věnovat svým osobním záležitostem.

Podle státního zástupce by měl jít exředitel nemocnice Luděk Nečesaný za mříže na devět let

Za údajné přijmutí úplatků hrozí bývalému řediteli liberecké nemocnice Luďkovi Nečesanému trest v rozmezí pět až dvanáct let. Podle návrhu státního zástupce by měl za mřížemi strávit devět let. Nečesaný si skrze úplatky přišel podle obžaloby na...

Kauza s exředitelem liberecké nemocnice, Luďkem Nečesaným, by měla skončit v květnu

Za údajné přijetí úplatku hrozí bývalému řediteli liberecké nemocnice Luďku Nečesanému až 12 let vězení. Nyní už soudu zbývá vyslechnout jedinou svědkyni. Celý případ by tak měl skončit v květnu u Krajského soudu.

Dvořák využíval civilní pracovníky, soud ho ale nepotrestá

Krajský odvolací soud potvrdil, že Miroslav Dvořák, exředitel liberecké policie využíval civilní pracovníky policie v jejich pracovní době k práci pro svou nemovitost. Tím porušil své služební povinnosti, trest ale nepadne.

Soud v Liberci se opět zabývá kauzou exředitele policie Dvořáka

Okresní soud v Liberci dnes znovu projednával případ bývalého libereckého policejního ředitele Miroslava Dvořáka. Posuzuje část případu, pro který Nejvyšší soud rozsudek zrušil. V ní je Dvořák obžalován z korupce a porušení služebních povinností....

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "exředitel"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "exředitel"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.