pátek 14. května 2021 Bonifác

Vyhledávání

Nalezené články: "kniha roku"

Poslední možnost hlasovat o Knihu roku Libereckého kraje. Vybírá se z třiceti titulů

Už jen do konce března lze hlasovat v anketě o Knihu roku Libereckého kraje. O přízeň čtenářů se uchází celkem třicet titulů spjatých s Libereckým krajem. Vítězná kniha získá cenu čtenářů.

Hledá se nejlepší regionální kniha roku. Je za minutu dvanáct

Vlastně jen posledních pár hodin zbývá do ukončení nominací do soutěže Kniha roku Libereckého kraje. Přihlásit svou knihu či publikaci mohou autoři nebo nakladatelé do pondělí patnáctého února. V letošním čtvrtém ročníku soutěže se bude rozhodovat...

Radka Denemarková u Fryče představí knihu roku Hodiny z olova

Další literární večer se chystá na úterý do Knihkupectví Fryč. Tentokrát dorazí spisovatelka Radka Denemarková se svou knihou Hodiny z olova, se kterou letos vyhrála hlavní cenu soutěže Magnesia Litera. A právě o její knize se bude povídat.

Liberecký kraj už zná vítěze soutěže Kniha roku

Letos se do soutěže Kniha roku Libereckého kraje přihlásilo na třicet knížek. Porota tedy měla z čeho vybírat. Každá kategorie si našla svého vítěze. Ten si odnesl cenu vyrobenou Střední uměleckoprůmyslovou školou sklářskou v Kamenickém Šenově a...

Která kniha získá Cenu čtenářů? Rozhodnou lajky na facebooku

Už jen posledních pár dní můžete hlasovat lajkováním pro tu „nej“ knihu Libereckého kraje. Její autor obdrží ocenění Cena čtenářů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "kniha roku"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "kniha roku"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.