pátek 30. července 2021 Bořivoj

Vyhledávání

Nalezené články: "knihkupectví"

Tajemný román o tajemné Lesní vile. Miroslav Stuchlý pokřtí knihu Waldvilla v parku u univerzity

Lesní vila kousek pod Libereckou výšinou je dům, který má zvláštní kouzlo. Do centra románu Waldvilla si ji vybral i spisovatel Miroslav Stuchlý. Svou novinku už ve čtvrtek odpoledne pokřtí v parku v Bendlově ulici nad univerzitním kampusem.

Co si přečíst o prázdninách? Knihy roku Libereckého kraje

Knihy o městech, obcích či horách nad nimi jsou mezi českými čtenáři jedny z nejoblíbenějších. Léto je navíc obdobím, kdy po knize sáhneme častěji než v jiném období roku. Proč tedy nesáhnout po knihách, které jsou s Libereckým krajem spjaté a navíc...

Co za vysvědčení? Knihu na prázdniny se slevou

Školákům začínají prázdniny a dva měsíce volna. Alespoň jeho část ale mohou vyplnit četbou. Liberecké knihkupectví Fryč si proto připravila speciální akci, kdy školákům za vysvědčení poskytne knížky se slevou. Speciální akce běží do neděle 4....

V pondělí otevírají knihkupectví. Jaké knihy teď letí?

Už v pondělí se po vládním rozvolnění otevřou brány knihkupectví. A nejinak tomu bude i v Liberci. Například u Fryče už se na čtenáře chystají teď a připravili pro ně výběr toho nejlepšího, co se v dubnu urodilo.

Poslední možnost hlasovat o Knihu roku Libereckého kraje. Vybírá se z třiceti titulů

Už jen do konce března lze hlasovat v anketě o Knihu roku Libereckého kraje. O přízeň čtenářů se uchází celkem třicet titulů spjatých s Libereckým krajem. Vítězná kniha získá cenu čtenářů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "knihkupectví"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "knihkupectví"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.