úterý 31. března 2020 Kvido

Českolipsko

Na radnici ukradl z kanceláře půl milionu. Většinu peněz stihl za pár dní utratit

Policisté dopadli muže, který 15. ledna na radnici v České Lípě ze zamčené kanceláře ukradl půl milionu korun. Toto úterý už ho policie měla, z lupu mu ale mnoho nezbylo, stihnul utratit 420 tisíc korun.

Česká Lípa chce vybudovat na kraji města nové koupaliště

V areálu v Dubici by mělo vyrůst nové moderní koupaliště. Náklady na jeho vybudování by se měly pohybovat okolo 130 milionů korun.

Opilá žena přebrala na svatbě a domů už se dostat nedokázala, našli ji na ulici

Svatba je samozřejmě vždy velká událost pro celou rodinu. A k nějakému tomu veselí patří i trocha toho alkoholu. Jenže všechno to chce brát s mírou. Jinak to totiž může dopadnout jako v tomto případě.

Na Holém vrchu se bude kvůli kůrovci kácet. Navíc ale přibudou lavičky a info tabule

Holý vrch v České Lípě dozná značných změn. Částečně za to může kůrovcová kalamita, která se ani tomuto Českolipany oblíbenému místu nevyhnula. Kromě kácení ale chce město tuto lokalitu vylepšit i o lavičky a informační tabule.

V Ralsku půjde k zemi dalších sedmnáct budov

Přibližně 42 milionů by měla stát demolice dalších vybraných objektů v bývalém vojenském prostoru Ralsku. Staré zchátralé objekty jsou v této lokalitě odstraňovány ji devátým rokem.

Řetězová nehoda a popadané stromy. Počasí komplikuje dopravu v kraji

Liják a silný vichr dnes odpoledne zkomplikoval dopravu v Libereckém kraji, především na Českolipsku. Právě odtamtud hlásí hasiči nejvíce zásahů. Na silnice popadalo několik stromů a došlo k nehodě čtyř aut.

Tři dívky si vybraly jako terč zábavy bezdomovkyni a údajně na ni házely nedopalky

Být bezdomovcem není jistě nijak záviděníhodná situace. I tak bychom měli mít k lidem, kteří se ocitli na ulici, mít určitý respekt. Očividně to ale neplatí vždy.

Sousedky na ostří nože. Divoce se hádaly, proč ale říct nedokázaly

Pěší hlídku městské policie v České Lípě přivolaly dvě sousedky, které si „vjely do vlasů.“ Stížností měly dostatek, naopak racionálního vysvětlení se dobrat nemohly.

VIDEO: Muž narazil do značky, při odjíždění přehlédl strážníky a nacouval do jejich auta

Kamera českolipských strážníků zachytila kuriózní nehodu. Řidič auta před zraky hlídky narazil do dopravní značky u koupaliště v Dubici. Pak se zřejmě snažil ujet, jenže přehlédl, že auto strážníků za ním zastavilo a nacouval do něj.

V kotelně začal hořet olej. Zaměstnanci zvládli požár sami uhasit

Dnes ráno vyjížděly čtyři jednotky hasičů do Skalice u České Lípy, kde došlo k požáru lehkého topného oleje v kotelně objektu.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.