sobota 6. června 2020 Norbert

Liberecko

Další starty za Slovan nepřidá. Útočník Kozák odchází do pražské Sparty

Ve čtrnácti jarních zápasech nastřílel sedm branek. Výkony Libora Kozáka zaujaly Spartu a ta po brzy třicetiletém útočníkovi rychle sáhla. V pražském klubu podepsal smlouvu dva dny po konci uplynulé sezóny.

Liberečtí šermíři vybojovali zlato v týmech na Mistrovství ČR. Cinklo to i v jednotlivcích

O víkendu 25. a 26. května se v Bystřici nad Pernštejnem konalo Mistrovství ČR v šermu fleretem. Na šermíře čekala, již tradičně, perfektně připravená hala i celá organizace.

V liberecké zoo se vůbec poprvé narodila hříbata koně Převalského

Poslední květnové týdny jsou v liberecké zoologické zahradě ve znamení historicky prvních mláďat v malém stádu koní Převalského. Narodila se tu hned dvě.

FOTO: Beko Fresh festival naservíroval dva dny gastro zážitků

Dva dny skvělého jídla, pití, ochutnávání, zážitků, skvělého počasí a hlavně pohody si užili návštěvníci letošního Beko Fresh festivalu v Liberci. Tradičně nejvíc vtipkoval Zdeněk Pohlreich a jako nejlepší restauraci festivalu svým on-line...

Radka Denemarková u Fryče představí knihu roku Hodiny z olova

Další literární večer se chystá na úterý do Knihkupectví Fryč. Tentokrát dorazí spisovatelka Radka Denemarková se svou knihou Hodiny z olova, se kterou letos vyhrála hlavní cenu soutěže Magnesia Litera. A právě o její knize se bude povídat.

Osobák vjel do protisměru a náklaďák kvůli němu havaroval, hledá ho policie

Policie pátrá po neznámém vozidle, jehož řidič má co vysvětlovat. Minulý pátek dopoledne projížděl Libercem, když vjel do protisměru. Zde zřejmě vyděsil řidiče protijedoucího náklaďáku značky Mercedes – Benz. Ten strhl řízení a skončil ve škarpě.

Suvenýrové eurobankovky zoo v Liberci se prodaly za 4,5 hodiny

Unikátní suvenýrové eurobankovky s motivem liberecké zoo se během pondělí prodaly všechny. ZOO dala k dispozici 3500 kusů, poslední se prodala čtyři a půl hodiny od zahájení prodeje. Výtěžek z prodeje po odečtení nákladů za emisi zůstane zoo.

Kynologové zaplnili Kristýnu, soutěžilo se v obranách, zadržení pachatele i poslušnosti

O víkendu 17. – 19. května přivítal rekreační areál Kristýna u Hrádku nad Nisou 20 závodníků s 21 psy z původně 21 přihlášených, a to z různých koutů České republiky, aby změřili síly na XXI. ročníku kynologické soutěže „O POHÁR KRISTÝNY“.

Řidička na přechodu v Růžodole smetla patnáctiletou dívku. Ta je ve vážném stavu

V Liberci srazilo dnes odpoledne auto na přechodu pro chodce zhruba patnáctiletou dívku. Záchranáři ji ve velmi vážném stavu převezli do traumacentra liberecké nemocnice.

FOTO: Na mostě pod Kauflandem se odpoledne srazila tři auta

Tři osobní auta se srazila na mostě v ulici Letná v pondělí krátce před sedmnáctou hodinou. Na místě zasahovaly všechny jednotky integrovaného záchranného systému.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.