pátek 3. dubna 2020 Richard

Vyhledávání

Nalezené články: "Organza"

Organza a Street Pho vyvěsí srdíčko a členům záchranných složek nabídnou občerstvení zdarma

I když mají problém udržet své podnikání při životě, přesto se zapojí do akce, kterou iniciuje vietnamská komunita. Také dvě liberecké restaurace – Organza a Street Pho, chtějí ocenit práci záchranných složek a nabídnou jím občerstvení zdarma.

Pravá zabijačka v centru Liberce. Organza na sobotu chystá vepřové hody

Široká ulice v sobotu ožije vepřovými hody. Restaurace Organza připravila klasickou zabijačku. A začíná se už brzy ráno zabijačkovou snídaní a štamprlí slivovičky, program je ale nachystaný na celý den až do večera.

Zapojte se i vy do projektu #stromecekpomaha

Ve dnech 9. až 31. prosince ve vybraných restauracích zařízeních probíhá projekt na podporu Dětského centra v Liberci (ul. Pekárkova 572/5). Tento projekt nám blíže přiblíží Vladimír Wünsch ze společnosti Inago Digital.

Charity bazar by Denisa Pfauserová a Jiří Mádl. Hvězdy otevřely své šatníky pro dobrou věc

Už ve čtvrtek 12. září 2019 se koná charity day v Organze. Patronem charitativního bazaru je herec Jiří Mádl a výtěžek bude věnován organizaci Letní dům, která pomáhá dětem z dětských domovů a Spolku Matyáš podporujícímu rodiny s dětmi se vzácnými...

Kavárna Organza mění koncept. Liberečany láká na vyhřívaný venkovní bar a snídaně

Kavárnu Organza v Široké ulici zná asi každý Liberečan. Kdo v posledních dnech její prostory navštívil, nejspíš si všiml, že kavárna pomalu mění svůj koncept. My vám nyní představíme plány majitelů podniku Organza a odhalíme, co zamýšlejí s původním...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Organza"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Organza"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.