úterý 22. června 2021 Pavla

Vyhledávání

Nalezené články: "Zaorálek"

Už příští týden by v Liberci mohly proběhnout první kulturní akce s diváky

Na čtvrtek se chystá koncert skupiny Mňága a Žďorp na přehradě a o víkendu by měl být v parku ve Vratislavicích nad Nisou dvoudenní majáles, na němž vystoupí kapely Big´O´Band, Jakub Děkan Band, Vltava či Zrní.

V květnu by mohly začít zkušební kulturní akce

Mobilní aplikace, které by evidovaly informace o absolvovaném očkování, prodělání nemoci covid-19 či absolvovaném testu s negativním výsledkem, by mohly dovolit konání kulturních akcí s větším počtem diváků. Měly by pomoci tomu, aby akce nebyly...

Vtípky na psa i návrh na zmražení politiků. Přečtěte si nejlepší výroky z letošních debat vlády

Poslanecká sněmovna i letos zažívala vzrušené debaty a polemiky. Přinášíme přehled vybraných výroků z těchto debat, jak je zachytil sněmovní stenozáznam.

Vlakové nádraží v Chotyni je definitivně kulturní památkou

Vlakové nádraží v Chotyni u Hrádku nad Nisou je definitivně kulturní památkou. Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) potvrdil předchozí rozhodnutí svého ministerstva, když zamítl rozklad, kterým se Správa železnic snažila rozhodnutí zvrátit.

Přednostní operace v Babišových nemocnicích pro předplatitele iDnes připomínají úplatkářství, říkají politici

Zpravodajský server iDnes.cz začal předplatitelům prémiových zpráv nabízet výhody ve zdravotnických zařízeních, která spadají do svěřenského fondu Andreje Babiše (ANO). Jde o výhody jako přednostní vyšetření nebo operace, na které se obvykle čeká i...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Zaorálek"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Zaorálek"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.