pátek 22. listopadu 2019 Cecílie

Jablonecko

Jablonec bez hazardu? Kasina mají na zrušení automatů tři roky

Na zrušení výherních automatů dostanou provozovatelé kasin v Jablonci nad Nisou tři roky. Rozhodli tak jablonečtí zastupitelé. Okamžitý zákaz automatů právníci nedoporučili, městu by hrozily žaloby o náhradu způsobené škody

Jablonec zaplatí úpravy fotbalového stadionu před Evropskou ligu. Připravit musí osm milionů

Jablonec nad Nisou dá zhruba osm milionů korun na úpravy stadionu místního fotbalového klubu, rozhodli o tom jablonečtí zastupitelé. Zlepšit je třeba zabezpečení, 4,5 milionu korun bude potřeba na rekonstrukci ozvučení a další položky se budou...

Na kruháči narazila do auta před sebou. Jeho řidič měl po ránu přes půl promile

Nedodržení bezpečné vzdálenosti stojí za nehodou dvou aut v Jablonci nad Nisou. Došlo k ní na kruhovém objezdu v Tovární ulici ve středu kolem osmé ráno. Řidička tam zezadu narazila do felicie jedoucí před ní. Vyšetřování nehody pak přineslo...

Zámeček bývalého pánského spolku Schlaraffia nebyl uznán jako kulturní památka. Rozhodl o tom soud

Bývalé sídlo pánského spolku Schlaraffia v Jablonci nad Nisou se kulturní památkou nestane. Rozhodl o tom pravomocný rozsudek a osud zámečku je tak v současnosti nejasný.

FOTO: Prezidentská chata oslaví devadesát let. V Bedřichově tak bude o víkendu rušno

Již tuto neděli 24. června oslaví Prezidentská chata v Bedřichově devadesáté výročí od položení základního kamene, a to na den přesně. Při této příležitosti tak jsou v plánu letní slavnosti před chatou, kde si na své přijdou jak malí, tak velcí.

Leťák zahájí sezonu na začátek prázdnin. První film vyberou sami diváci

Slavnostní zahájení sezony chystá jablonecké letní kino. Dvojitou radost mohou mít školáci, protože první promítání se chystá na úvod prázdnin, tedy 29. června. A sami diváci vyberou, co se bude promítat pomocí internetového hlasování.

Jablotron alias nový majitel bývalé porodnice v Jablonci

Novým majitelem bývalé porodnice v Jablonci nad Nisou je firma Jablotron, která za areál zaplatila bezmála patnáct milionů korun.

Posluchač rozhlasu splnil seniorce přání. Nadělil jí koncert Václava Neckáře

Neobvyklým hostem se blýskl první Růžičkový ples v Domově důchodců Velké Hamry v neděli 10. června. Senioři si vychutnali více než hodinový koncert Václava Neckáře a jeho skupiny Bacily. Koncertem splnil nejstarší klientce domova její přání,...

Doprava v Jablonci bude nejen letních měsíců omezena. Stavební úpravy neminou hned několik silnic

Doprava v Jablonci nad Nisou bude nejen během letních měsíců o trochu komplikovanější. Na několika úsecích budou probíhat stavební úpravy.

Muži, který spal v centru Jablonce na lavičce, ukradli kabelku. Měl v ní i injekci inzulinu

V úterý 12. června krátce před půlnocí byl v Jablonci nad Nisou okraden muž, jenž spal na lavičce. Pachatel mu odcizil kabelku, kterou měl pod hlavou namísto polštáře.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.