sobota 29. února 2020 Horymír

Denisa Albaniová

Denisa Albaniová » Články

Dnes ráno kolem sedmé hodiny došlo na silnici první třídy č. 35 mezi Hrádkem a Bílým Kostelem k vážné dopravní nehodě. Při nehodě zemřel řidič osobního auta, řidiče kamionu transportoval do nemocnice vrtulník.

PÁTRÁNÍ: Jeden držel muže, druhý ho bil. Policie hledá násilníky z Fügnerky

Policisté pátrají po dvou neznámých mužích, kteří by mohli objasnit případ napadení, ke kterému došlo 17. ledna ráno na terminálu MHD v Liberci.

FOTO: Popadané stromy i nehoda sypače. Kvůli sněhu zasahovali hasiči u 57 událostí

Mokrý těžký sníh v kombinaci se silným větrem dnes pořádně zaměstnal hasiče po celém kraji. Ti od brzkých ranních hodin řešili dopravní nehody a zejména pak popadané stromy.

Asistenti působí v Jablonci už dva roky. Pomáhají zvýšit bezpečí ve městě

V Jablonci nad Nisou běží už dva roky projekt tzv. Asistentů prevence kriminality. Za tímto dlouhým názvem stojí osoby, které se snaží působit preventivně ve vytipovaných oblastech města.

FOTO: Tvář hokejové legendy Jaromíra Jágra je nově na mincích

Do České mincovny v Jablonci nad Nisou v úterý zavítal jeden z nejznámějších českých hokejistů - Jaromír Jágr. Stal se tak se svou mincí v pořadí již jedenáctým členem kolekce Legendy československého hokeje.

Nemocnice Česká Lípa vyhlašuje od středy zákaz návštěv na některých odděleních

Z důvodu stále zvyšujícího se počtu chřipkových onemocněních vyhlásila Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa od zítřejšího dne dočasný zákaz návštěv.

Chrastava chystá opravu třetí budovy zdejší základky

V posledních letech nechalo město Chrastava opravit již dvě budovy základní školy. Nyní čeká na opravu třetí část v Revoluční ulici.

Zákaz návštěv nově platí i v turnovském Domově důchodců Pohoda

Od dnešního dne platí zákaz návštěv v turnovském Domově důchodců Pohoda.

FOTO: Na Jablonecku hořelo nákladní auto. K požáru vyjely jednotky druhého požárního stupně

K požáru nákladního automobilu v Horské Kamenici vyjížděly jednotky hasičů v sobotu nad ránem. Událost byla ohlášena kolem půl čtvrté ráno.

Liberecká nemocnice zakázala návštěvy na vybraných odděleních

Vedení liberecké nemocnice dnes informovalo o okamžitém dočasném zákazu návštěv na některých odděleních a to z důvodu vzrůstajícího počtu nemocných s akutními respiračními infekcemi.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.