středa 28. července 2021 Viktor

Milan Patrný

Milan Patrný » Články

KULTURNÍ PŘEHLED: Ve Svijanech poteče pivo proudem, na ploché dráze zaburácí motorky

Nevíte, kam vyrazit za kulturou? Liberecká Drbna pro vás ve spolupráci s portálem eVstupenka.cz přichystala seznam akcí, které by vás mohly zajímat.

S turistickou kartou můžete mít výlet či dovolenou v Českém ráji levnější

Už rok funguje Regionální karta hosta Českého ráje, která umožňuje svým majitelům třeba pořídit za méně peněz vstupenky na atrakce nebo do hradů či zámků, anebo najít levnější ubytování. Za tu dobu si ji pořídilo zhruba tisíc lidí.

KULTURNÍ PŘEHLED: Vyrazte za veterány či starými vlaky do Českého ráje nebo lidovou architekturou  po našem kraji

Nevíte, kam vyrazit za kulturou? Liberecká Drbna pro vás ve spolupráci s portálem eVstupenka.cz přichystala seznam nejzajímavějších akcí, které by vás mohly zajímat.

Naplánujte si výlet na hrady a zámky. Ve volných dnech se tam pobavíte

Volné sváteční dny vybízí k tomu, strávit aktivně čas s rodinou. Pokud zrovna neodjíždíte na dovolenou a nechcete sedět doma za pecí, vydejte se na hrady a zámky v okolí. Valdštejn, Trosky, Sychrov či Bezděz nabízí pestrý program.

KULTURNÍ PŘEHLED: Jablonec ovládl hudební festival, v Hejnicích vypuknou slavnosti, Zubačka slaví výročí

Nevíte, kam vyrazit za kulturou? Liberecká Drbna pro vás ve spolupráci s portálem eVstupenka.cz přichystala seznam nejzajímavějších akcí, které by vás mohly zajímat.

Legenda americké country na Sychrově. Vystoupí tam Kris Kristofferson

S příchodem léta se můžou příznivci hudby opět těšit na open air koncerty v zahradě zámku Sychrov. Jeden z prvních je připraven už na nadcházející první červencovou neděli. Na Sychrově vystoupí žijící legenda americké country Krise Kristofferson.

Skvělí The Tap Tap odstartují liberecké léto před radnicí

„Jsem řiditel tohohle autobusu, mám svý pravidla a svý know how. Jsi řiditel tohohle autobusu, a je to autobus do stanice ouha“. Refrén známé písničky napoví, kdo jsou The Tap Tap. Kapela, která zahájí v pátek 30. června léto před libereckou...

Festival Tanec Praha 2017 navštíví Liberec. Přijedou umělci z Ghany

Exotické tanečníky v ulicích města můžete v úterý 27. června potkat v Liberci. Zastávku zde bude mít mezinárodní festival Tanec Praha 2017.

Liberec se stane na týden centrem současného umění. Začíná Art Week 2017

Se současným uměním se po celý týden budou moci nejenom v ulicích, ale i v galeriích a na dalších místech potkávat Liberečané. V sobotu 24. června začne Art Week 2017, který se letos snaží rozvíjet téma autorského rukopisu v současném umění.

KULTURNÍ PŘEHLED: Do Hrádku na rock, do pivovaru a na zámek na velkolepé slavnosti

Nevíte, kam vyrazit za kulturou? Liberecká Drbna pro vás ve spolupráci s portálem eVstupenka.cz přichystala seznam šesti nejzajímavějších akcí, které by vás mohly zajímat.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.