čtvrtek 1. prosince 2022 Iva

Vyhledávání

Nalezené články: "soudce"

Odsouzený lékař Barták uspěl s žádostí o podmíněné propuštění

Okresní soud v Jablonci nad Nisou podle serveru iRozhlas rozhodl o podmíněném propuštění lékaře Jaroslava Bartáka z vězení. Verdikt ale není zatím pravomocný, státní zástupce si ponechal lhůtu na stížnost. Lékař si odpykává dvanáctiletý trest za...

Řada krádeží i zamilované vzkazy na fasádách domů. Muži hrozí pět let vězení

Policisté dopadli čtyřiatřicetiletého muže, který má na svědomí celou řadu krádeží a také posprejování osmi domů v České Lípě. Na ty psal zamilované vzkazy jisté Barunce. Za to mu hrozí až pět let vězení, za předchozí krádeže už totiž byl v podmínce.

Liberecký soud v korupční kauze schválil u dvou obžalovaných dohodu o vině

Liberecký soud v korupční kauze, v níž figuruje i liberecký hejtman Martin Půta (Starostové pro Liberecký kraj), schválil u dvou jiných obžalovaných dohodu o vině a trestu. Uzavřeli ji se státním zástupcem a na jejím základě dostali podmíněné tresty...

Uškrtila vlastní dítě, srdce jí probodli kůlem. Ten vystavuje liberecké muzeum

Unikátní exponát nyní vystavuje liberecké Severočeské muzeum. Tím je železný kůl, kterým byla v polovině osmnáctého století posmrtně probodnuta za vraždu vlastního dítěte Anna Wormová.

Uprchlý vězeň byl na svobodě dvě hodiny. Hrozí mu pět let vězení navíc

Rozsáhlá pátrací akce proběhla ve čtvrtek dopoledne na Českolipsku. Z pracoviště v Pertolticích totiž ráno uprchl vězeň, svobody si ale nakonec užil jen dvě hodiny. Jenže kvůli tomu mu nyní hrozí prodloužení trestu o pět let.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "soudce"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "soudce"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.