pondělí 24. února 2020 Matěj

Z kraje

Sport park Liberec: Město musí opravit střechu Svijanské areny, vzniknout by mohla i hala pro 1500 diváků

Je tu celkem pětatřicet sportovišť včetně multifunkční arény. Každý den si sem najde cestu v průměru přes 1400 lidi. Sport park Liberec je ve špičkách plný z 95 procent a tak se přemýšlí o nové hale i bazénu. Nutná ale bude i oprava střechy v...

Futsalové derby pro Českou Lípu. Po obratu porazila Zlej Sen 2:1

Futsalisté z Libereckého kraje zahájili předehrávkou třinácté kolo nejvyšší soutěže. Na českolipské palubovce diváci viděli jen tři branky a všechny během čtyř minut. Z vítězství se nakonec radují domácí.

FOTO: S autem prorazil plot a spadl na koleje. Tři lidé se zranili

Policisté řeší nehodu, ke které došlo na Štědrý den kolem desáté hodiny večer v Tanvaldě. Řidič Volkswagenu Golf jel moc rychle, dostal smyk a s autem projel plotem až do kolejiště vlakového nádraží.

Kolem půl desáté večer byl na tísňovou linku nahlášen požár rodinného domu v Krásné Studánce v Dětřichovské ulici. Na místo kromě profesionálních hasičů z Liberce zamířilo i několik jednotek dobrovolníků z okolí. Požár podle odhadu hasičů...

Do liberecké knihovny přijede na debatu youtuber Kovy a novinář Jindřich Šídlo

Youtuber Kovy alias Karel Kovář, tvůrce parodií, ale také videí, která se zabývají volbami či politikou, a novinář Jindřich Šídlo, kterého můžeme znát z pořadu „Šťastné pondělí”, přijedou ve středu 9. ledna 2019 do Krajské vědecké knihovny v...

Nepozornost řidiče odnesl chodec, sražený skončil v nemocnici

Řidič osobního automobilu Seat srazil chodce v Jablonci v ulici Chelčického, když jel v neděli před polednem z předvánočního nákupu. Muž za volantem jedoucí od přehrady chodce přehlédl, protože rovnal nákup.

Lidský život dnes vyhasl na Semilsku, muž údajně ulehl na koleje před projíždějící vlak

Pravděpodobně záměrně dnes na kolejích ukončil svůj život zatím neznámý starší muž. Ke střetu osoby s vlakem došlo kolem jedenácté hodiny u Košťálova.

Od Nového roku mohou autoři a nakladatelé soutěžit o Knihu roku Libereckého kraje

V loňském roce byla originální soutěž krajská Kniha roku vyhlášena poprvé. Letos pokračuje. Nominace budou probíhat od 1. ledna do poloviny února.

V Liberci by se měl zlepšit a rozšířit protipovodňový systém

V Liberci by se měl modernizovat protipovodňový systém i sirény na hasičských zbrojnicích. Dále chce vedení zapracovat na zlepšení komunikace s občany.

Psovodem roku se stal Ladislav Hyttych, zachránil muže před sebevraždou

Letošní ocenění Psovod roku si v Libereckém kraji odnesl Ladislav Hyttych. Při zásahu na začátku roku zachránil život staršímu muži.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.